Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Apostolstwo

Służba w formacji

Duszpasterstwo rodzin, matek i dzieci

W służbie Szensztackiemu Dziełu Rodzin siostry są zaangażowane w różnym zakresie  w Lidze  Rodzin i w  Związku Rodzin, uczestniczą także w duszpasterstwie diecezjalnym rodzin.

Więcej »

Duszpasterstwo młodzieży żeńskiej

Ważnym wymiarem naszej służby formacyjnej jest apostolstwo wśród dziewcząt i młodzieży żeńskiej na różnym etapie rozwoju.

Więcej »

Szensztackie Dzieło Rodzin

W Ruchu Szensztackim szczególne miejsce zajmuje rodzina.  Rodziny w Ruchu Szensztackim skupione są w jego rodzinnej gałęzi zwanej SZENSZTACKIM DZIEŁEM RODZIN. W ciągu historii Ruchu Dzieło Rodzin zostało zróżnicowane na: LIGĘ, ZWIĄZEK i  INSTYTUT.

Więcej »

« Wstecz
custom writing
美国论文ESSAY代写