Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Apostolstwo

Zadania przy centrach szensztackich

W Polsce mamy  6 sanktuariów szensztackich wokół których tworzą się centra duchowości szensztackiej i ośrodki apostolskiego oddziaływania.   Wszędzie tam, choć w różnym zakresie, pracują apostolsko siostry, podejmując wysiłki animacji i służby w formacji wobec członków Ruchu, wspólnot, ale również dla wszystkich przybywających do sanktuariów, trafiających do naszych domów, szukających drogi duchowej odnowy, pogłębionej modlitwy czy zwykłego bycia w sanktuarium, blisko serca Matki Bożej.   Siostry są kustoszkami czterech sanktuariów.

Więcej »

« Wstecz
custom writing
美国论文ESSAY代写