Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Apostolstwo

Projekty apostolskie


Przy centrach szensztackich w Polsce prowadzone są  projekty apostolskie, które adresowane są do różnych grup i stanów. Przy ich realizacji współpracujemy ściśle z innymi wspólnotami Dzieła.

Każdy projekt, forma apostolska ma inną specyfikę: od konkretnej formacji, poprzez działania integracyjne, szkoleniowe, aż do oddziaływania przez piękno, wychowywanie do percepcji kultury i sztuki, zawsze w celu rozwoju osobowości i duchowej dojrzałości, wychowania nowego człowieka w nowej społeczności. Inspiracją jest Maryja.  

Przy Centrum Ruchu Szensztackiego w Otwocku- Świdrze, realizowane są, m.in. projekty:

 

  • Dla animatorów Ruchu: „Szkoła animatora”
  • Dla kobiet: „Być kobietą dzisiaj”
  • Dla młodzieży: „Na drodze do miłości"
  • Projekty kulturalne  "Art-projekt"
  • Projekt "100 parafii”  (informacyjno-promocyjna forma apostolatu Ruchu Szensztackiego z okazji 100-lecia przymierza miłości).

 

Więcej informacji szczegółowych można uzyskać, kontaktując się z poszczególnymi Centralami Ruchu przy sanktuariach szensztackich, odwiedzając stronę Ruchu Szensztackiego, przeglądając nasze aktualne zaproszenia i informacje o PROJEKTACH.

 

« Wstecz
美国论文ESSAY代写
top private colleges