Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Apostolstwo

Pracownia Artystyczna - "lumen Bonae Matris"

Informacje ogólne, kontakt: Pracownia jest autorskim pomysłem i działalnością twórczą s. M.Michaliny Lisińskiej. Szeroki zakres zainteresowań różnymi technikami Siostry, sprawia, że pracowania prezentuje szeroki zakres wyrobów, które są w stanie zainteresować każdego, kto się z nimi styka. Zapraszamy do obejrzenia zarówno Galerii jak i do zapoznania się z krótkimi opisami poszczególnych technik:

Więcej »

ŚWIECE DEKORACYJNE

Świece są wdzięcznym elementem do dekoracji. Można stosować różne techniki zdobienia. Warto na początku przywołać kilka podstawowych informacji o tym bardzo ciekawym, pożytecznym i symbolicznym przedmiocie.

Więcej »

PROJEKTOWANIE PARAMENTYKI - realizaje

W Pracowni lumen Bonae Matris powstają projekty paramentyki i szat liturgicznych, które są potem wykorzystywane i realizowane zarówno w naszej wspólnocie, jak i poprzez duże pracownie krawieckie.

Więcej »

MALOWANE SZKŁO, BOMBKIWięcej »

PROJEKTY WIDOKÓWEK - REALIZACJEWięcej »

« Wstecz
custom writing
美国论文ESSAY代写