Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Apostolstwo

Apostolat modlitwy


Apostolat modlitwy we współczesnym świecie jest i łatwy, i trudny. Wiele osób widzi ogromną potrzebę modlitwy, konieczność oparcia się na Bogu, ale też jest wiele obaw - to nie dla mnie, to trudne, wymaga czasu, przecież nie umiem się modlić...

 

Propozycją animowaną poprzez nasz Instytut jest Krąg Adoracji Najświętszego Sakramentu  przy Sanktuarium  Wierności w Otwocku-Świdrze.  Duchowo opiekują się nim Siostry Wieczystej Adoracji N.S. Kształtują i koordynują konieczną organizację, przyjmują zgłoszenia, piszą kwartalne listy, organizują raz w roku rekolekcje dla członków Kręgu.

 

Obecnie już ponad 1500 osób należy do Kręgu w Polsce i na Białorusi. Jest wiele osób, które kochają modlitwę, widzą potrzebę ofiarowania Bogu swego czasu, swej miłości, chcą Go uwielbiać i prosić o łaski dla świata. 

 

Każdy chętny może przyłączyć się do Kręgu, modlić się w duchowej łączności z Siostrami, korzystając z  łask wypraszanych w Sanktuarium Wierności. 

 

Ojciec Kentenich, nasz Założyciel, człowiek wielkiej modlitwy, zjednoczony nieustannie z Bogiem, często zachęcał do modlitwy, mówiąc:

 

                                        Modlitwa jest potęgą w Królestwie Bożym!

 

 

 

« Wstecz
美国论文ESSAY代写
top private colleges