Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Apostolstwo

Służba w formacji


Duszpasterstwo rodzin, matek i dzieci

W służbie Szensztackiemu Dziełu Rodzin siostry są zaangażowane w różnym zakresie  w Lidze  Rodzin i w  Związku Rodzin, uczestniczą także w duszpasterstwie diecezjalnym rodzin.

Służba rodzinie obejmuje wiele form: od spotkań indywidualnych, dni skupienia, spotkań systematycznych w ramach formacji po rekolekcje wakacyjne, roczne, udziały w sympozjach, zjazdach ogólnopolskich, współ organizacji kongresów, Triduum Ruchu Szensztackiego i inne. Ważny dział pracy i duszpasterstwa obejmuje animację grup kobiet, matek.

Duszpasterstwo wśród rodzin i kobiet, rozciąga się także na dzieci, które są szczęściem każdej rodziny i celem macierzyńskiej troski każdej kobiety.

« Wstecz
美国论文ESSAY代写
top private colleges