Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

O naszej Wspólnocie

Siostry Wieczystej Adoracji N.S.


Dni skupienia Kręgu Adoracji N.S. - 10-13 MAJA 2012

„Niebem naszego serca jest głębokie, najgłębsze miłosne zjednoczenie z eucharystycznym Zbawicielem, które przypomina o istocie uczestnictwa w stanie wiecznej szczęśliwości, o wielkim duchowy zjednoczeniu duszy z wiecznym, nieskończonym Bogiem" [Józef Kentenich, Homilia 21.6.1964]

 

W tym roku w Kościele w Polsce koncentrujemy się na przeżywaniu Kościoła jako naszego Domu i z tym tematem były związane treści konferencji podczas dni skupienia: Sanktuarium naszym domem, Sanktuarium darem dla Kościoła, Kościół naszym domem.

 

                       

 

W skupieniu uczestniczyło około 40 osób. spośród nich wiele było nowych, które po raz pierwszy miały możliwość kontaktu z sanktuarium. Uczestnicy mieli okazję zapoznania się z rzeczywistością sanktuariów filialnych, sanktuariów domowych i sanktuarium serca:


„Jeśli pomyślimy o tym, że każdy człowiek ze swym oryginalnym posłannictwem otrzymuje też oprócz łask pielgrzymkowych przez swoje sanktuarium serca te łaski, które do wypełnienia tego posłannictwa są mu potrzebne, zakładając jego współpracę i otwartość, to napotykamy na wielki kosmos sanktuariów serc, na całe galaktyki serc, promieniujące wzajemnie na siebie w niepowtarzalny sposób. Wchodzimy w rzeczywistość, która przekracza ludzkie pojęcie”.

                                        
Do przymierza miłości przystąpiło 5 osób. Zgłosiło się również kilku nowych członków Kręgu Adoracji, osób pragnących zawrzeć przymierze miłości z Matką Bożą i chętnych do założenia sanktuarium domowego. Dziękujemy tym uczestnikom, którzy gorliwie wypełnili postanowienie zeszłorocznych jubileuszowych dni skupienia, przywożąc ze sobą nowych uczestników.

s. M. Jana

 

 

 

 

 

Więcej zdjęć > link PICASSA 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

« Wstecz
美国论文ESSAY代写
top private colleges