Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

O naszej Wspólnocie

Placówki


Placówka w Bydgoszczy (Piaski)

Placówka na Piaskach jest integralną częścią centrum Ruchu Szensztackiego w diecezji bydgoskiej. Obejmuje 6 sióstr, które mieszkają przy Sanktuarium Zawierzenia (Sanctuarium Fidentie).

Głównym zadaniem jest animacja apostolska i służba wspólnotom Ruchu oraz przybywającym do sanktuarium pielgrzymom.  W centrum szensztackim podejmowanych jest wiele inicjatyw apostolskich, które obejmują swym zasięgiem diecezję bydgoską, toruńską i archidiecezję gnieźnieńską. Siostry prowadzą także  Dom Rekolekcyjny pod wezwaniem św. Józefa.


Kontakt:
Szensztacki Instytut Sióstr Maryi
ul. Smukalska 113
85-563 BYDGOSZCZ

 

tel.: 52/ 340 20 14
e-mail: bydgoszcz.siostry@szensztat.pl

 

« Wstecz
custom writing
美国论文ESSAY代写