Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

O naszej Wspólnocie

Placówki


Placówka na Górze Chełmskiej w Koszalinie

Placówka na Górze Chełmskiej w Koszalinie jest głęboko wpisana i podporządkowana działalności Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej, nazwanego Sanktuarium Przymierza (Sanctuarium Foederis). Placówka powstała w 1991 roku, po poświęceniu Sanktuarium przez Ojca Świętego Jana Pawła II. Wcześniej siostry dochodziły na Górę Chełmską z placówki na ul. Zielonej.

Placówka jest duchowym i apostolskim centrum Ruchu Szensztackiego w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej. Siostry  służą pielgrzymom przybywającym do Sanktuarium Przymierza, animują  działalność  wspólnot Ruchu Szensztackiego w diecezji, podejmując zgodnie z potrzebami różne formy duszpasterskie przy sanktuarium. Dużym wyzwaniem jest podjęcie wysiłków przygotowania zaplecza dla pielgrzymów i turystów, licznie przybywających to święte miejsce.
 

Kontakt:

Szensztacki Instytut Sióstr Maryi
Ul. Słupska 1
Skrytka pocz. 74
75-016 KOSZALIN – Góra Chełmska

 

tel.: 94 / 345 44 99
e-mail:  gora.ch.siostry@szensztat.pl

« Wstecz
custom writing
美国论文ESSAY代写