Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

O naszej Wspólnocie

Siostry Wieczystej Adoracji N.S.


Krąg Adoracji Najśw. Sakramentu

Krąg Adoracji Najświętszego Sakramentu tworzą wszyscy chętni, osoby świeckie i duchowne, którzy chcą uwielbiać Jezusa Eucharystycznego, wypraszać łaski dla Kościoła i świata i  włączyć się w modlitwę adoracyjną sióstr.

 

Osoby wpisujące się w krąg wspólnej modlitwy, deklarują się w jakim wymiarze czasu podejmą adorację Najświętszego Sakramentu. Deklaracja jest dowolna, zgodna z możliwościami zgłaszającej się osoby. Adorację  należy odprawić w kościele lub kaplicy. Gdy jest to niemożliwe (np. w czasie choroby), zachowując duchową łączność z Chrystusem Eucharystycznym, można adorować w domu.
 

Modląc się spotykasz się z żywym Bogiem, uwielbiasz Chrystusa,
służysz Kościołowi i najlepiej apostołujesz.

 

Włączając się do Kręgu Adoracji Najświętszego Sakramentu:
 

  • korzystasz z łask Chrystusa Eucharystycznego
  • masz udział w modlitwach i ofiarach wspólnoty Sióstr Maryi
  • wypraszasz błogosławieństwo Boże sobie, bliźnim i światu.


Świadectwa


Adoracja jest dla mnie bardzo ważnym czasem uwielbienia, dziękczynienia, modlitwy wstawienniczej, ale i wyciszenia, oddania się do dyspozycji Bogu ze wszystkim, czym jestem. Zawsze wychodzę wzmocniona duchowo, pogodzona ze wszystkim, co mnie dotyka. Jest to dla mnie błogosławiony czas.    Eleonora


W moim życiu adoracja Najświętszego Sakramentu jest zawsze czymś wielkim, to spotkanie z samym Jezusem.  Obecnie, gdy jestem w Kręgu Adoracji Najświętszego Sakramentu, czuję moc modlitwy,  łącząc się z siostrami. A tak naprawdę, świat potrzebuje takiej modlitwy, cichej i ukrytej. Potrzebuje takiej modlitwy Kościół, rodziny i my sami.    BarbaraPodczas adoracji Najświętszego Sakramentu towarzyszy mi odczucie, że nie jestem sam. Jest to jakby uczucie ogromnej więzi. Tak porównując każda osoba modląca się w kaplicy jest pojedynczym kłosem. Ja też jestem takim kłosem, który jest częścią ogromnego snopa - snopa, który uwielbia Boga!    MarianJak zostać członkiem Kręgu Adoracji N.S.?

Wystarczy czytelnie wypełnić deklarację i przesłać na adres:

 

Siostry Wieczystej Adoracji N.S.
ul. B. Czecha 9/11
05-402 OTWOCK

e-mail: adoracja@szensztat.pl

tel. 22/ 779 34 24

 

Siostry udzielą wszelkich dodatkowych informacji - można zadzwonić, napisać, przyjechać, pomodlić się razem z nami.

 

 W Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej

w Otwocku-Świdrze

 codziennie trwa adoracja Najświętszego Sakramentu  w godzinach:

od 8.00 do 18.00

​Serdecznie zapraszamy!

 

« Wstecz
美国论文ESSAY代写
top private colleges