Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

O naszej Wspólnocie

Siostra M.Emilia Engel


Sekretariat Siostry Emilii

W naszym Domu Prowincjalnym działa Sekretariat Sługi Bożej Siostry Emilii Engel, który podejmuje wiele inicjatyw, popularyzujących sylwetkę duchową Siostry Emilii, jej posłannictwo i osobę:

 

  • Rozprowadzane są nowenny za wstawiennictwem Sługi Bożej Siostry Emilii, obrazki z modlitwą o beatyfikację.
  • Sekretariat  zbiera świadectwa o wysłuchanych prośbach.

Jeżeli ktoś chciałby się podzielić swoim doświadczeniem duchowej łączności z Siostrą Emilią, dać świadectwo o pomocy jaką wyprosiła, należy pamiętać, aby świadectwo było opatrzone własnoręcznym podpisem oraz posiadać datę i adres zwrotny /zapewniamy dyskrecję/. Bardzo zachęcamy do dzielenia się świadectwami!

 

  • Sekretariat koordynuje międzynarodową inicjatywę poparcia rychłej beatyfikacji Siostry Emilii Engel, jaką jest zbieranie podpisów pod prośbą skierowaną do Ojca Świętego Benedykta XVI.

 

Kontakt, informacje:   s. M.Celestyna Krasoń;  e-mail:  s.Celestyna@szensztat.pl


Sekretariat Siostry Emilii Engel 
ul. Czecha 9/11
05-402 OTWOCK
tel. 22 / 779 34 24

e-mail: sekretariat-emilia@szensztat.pl

 

« Wstecz
custom writing
美国论文ESSAY代写