Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

O naszej Wspólnocie

Nasza wspólnota


Miłość Chrystusa przynagla nas

Nasze życie jest całkowicie oddane Chrystusowi i Jego Matce. Wyrażamy to poprzez ascetyczne poświęcenie się Trójjedynemu Bogu w duchu rad ewangelicznych: dziewiczej czystości, ubóstwa i posłuszeństwa. Staramy się wielkodusznie służyć Jezusowi i Kościołowi, tak jak czyniła to Maryja, Matka i Oblubienica.


Na broszce z Jej wizerunkiem, którą otrzymujemy w chwili prawnego przyjęcia do Instytutu, są wygrawerowane słowa św. Pawła „Miłość Chrystusa przynagla nas" (2 Kor 5,15). W nich skupia się droga naszego duchowego powołania i konsekracji.

« Wstecz
美国论文ESSAY代写
top private colleges