Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

O naszej Wspólnocie

Siostry Wieczystej Adoracji N.S.

Siostry Wieczystej Adoracji N.S.

Wspólnota Sióstr Adoracji  Najśw. Sakramentu jest gałęzią kontemplacyjną naszego Instytutu Sióstr Maryi. Jej powstanie  Założyciel odczytał z wielkiej potrzeby serca sióstr, z pragnienia modlitwy i adoracji Jezusa Eucharystycznego.

Więcej »

Krąg Adoracji Najśw. Sakramentu

Krąg Adoracji Najświętszego Sakramentu tworzą wszyscy chętni, osoby świeckie i duchowne, którzy chcą uwielbiać Jezusa Eucharystycznego, wypraszać łaski dla Kościoła i świata i  włączyć się w modlitwę adoracyjną sióstr.

Więcej »

Skrzynka intencji

Prośby o modlitwę, intencje, dziękczynienia można przekazywać do Sióstr Wieczystej Adoracji NS. Siostry włączają je w codzienną, dzień i noc trwającą modlitwę adoracyjną przed Najświętszym Sakramentem.

Więcej »

Dni skupienia Kręgu Adoracji N.S. - 10-13 MAJA 2012

„Niebem naszego serca jest głębokie, najgłębsze miłosne zjednoczenie z eucharystycznym Zbawicielem, które przypomina o istocie uczestnictwa w stanie wiecznej szczęśliwości, o wielkim duchowy zjednoczeniu duszy z wiecznym, nieskończonym Bogiem" [Józef Kentenich, Homilia 21.6.1964]

Więcej »

« Wstecz
美国论文ESSAY代写
top private colleges