Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

O naszej Wspólnocie

Formacja

Formacja jest działaniem, które ma na celu ukształtowanie osobowości tak, by każda z nas jako osoba konsekrowana mogła dobrze wypełnić swoje powołanie w duchu charyzmatu Instytutu. Po oficjalnym czasie formacji, który trwa 8,5 roku, kontynuujemy nieustanną troskę o rozwój życia duchowego, określany jako formacja ciągła. Można powiedzieć, że czas formacji we wspólnocie rozciąga się na całe życie.

Więcej »

Etapy formacji w Instytucie

Postulat 
Pierwszym etapem oficjalnej formacji w naszej wspólnocie jest postulat. Postulat jest czasem próby. Trwa pół roku i stanowi przygotowanie do nowicjatu.


Więcej »

« Wstecz
美国论文ESSAY代写
top private colleges