Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

O naszej Wspólnocie

Nasza wspólnota

Miłość Chrystusa przynagla nas

Nasze życie jest całkowicie oddane Chrystusowi i Jego Matce. Wyrażamy to poprzez ascetyczne poświęcenie się Trójjedynemu Bogu w duchu rad ewangelicznych: dziewiczej czystości, ubóstwa i posłuszeństwa. Staramy się wielkodusznie służyć Jezusowi i Kościołowi, tak jak czyniła to Maryja, Matka i Oblubienica.

Więcej »

Struktura wspólnoty - grupy kursowe

Siostry, które wstępują do wspólnoty w tym samym roku, tworzą grupy kursowe. Kursy są samodzielne (autonomiczne) w kształtowaniu specyficznej dla kursu sposobu i form naśladowania Matki Bożej, wspólnie przeżywają okresy formacji, idą przez życie we wspólnocie  połączone duchowym pokrewieństwem i wspólną misją w służbie Kościołowi.

Więcej »

Rytm naszego dnia

Wszędzie, gdzie prowadzimy życie wspólne, na placówkach, ale także w życiu eksternistycznym, każda siostra ma określony RYTM DNIA, który ma jej pomagać w osobistym dążeniu do świętości, pielęgnowaniu życia duchowego i wypełnieniu powierzonych jej obowiązków.

Więcej »

« Wstecz
custom writing
美国论文ESSAY代写