Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

O naszej Wspólnocie

Historia

Historia Instytutu w Polsce

Przyjazd pierwszych Sióstr do Polski     Pierwsze Siostry Maryi przyjechały do Polski dnia 30 kwietnia 1946 r. Były to dwie Polki, które wstąpiły do Instytutu Sióstr w Szensztacie -                 s. Marianna Czerwińska (1905-1994)               i s. M.Józefa Urban (1917-2009).

Więcej »

Kalendarium Instytutu na świecie

Nasza międzynarodowa Rodzina - Szensztacki Instytut Sióstr Maryi (Institutum Schoenstattensis Sororum Marialium - ISSM) została erygowana 1 października 1926 r. w Szensztacie (Schönstatt k. Koblencji, Niemcy). Kanoniczne zatwierdzenie na prawie papieskim miało miejsce w 1976 r.

Więcej »

« Wstecz
美国论文ESSAY代写
top private colleges