Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

NOWA KOBIETA - NOWA TY

Serdecznie witamy  w naszym elektronicznym saloniku 

 wszystkie Panie - młodsze i starsze!

 

 

NOWA KOBIETA - NOWA TY to tytuł zawierający  w sobie zachętę, program i zadanie - Wszystkie jesteśmy powołane do kształtowania siebie na wzór i z pomocą Nowej Kobiety - Maryi. Jan Paweł II nazwał tę drogę w liście apostolskim  Mulieris dignitatem - geniuszem kobiecości. 

Pragniemy zaprosić wszystkie Panie do współpracy w e-saloniku, aby umacniając się nawzajem, dzieląc doświadczeniami podejmować wysiłek, który sprawi, że będziemy na nowo odkrywały w sobie piękno powołania do kobiecości, macierzyństwa i miłości, która przemieni nie tylko nasze życie, ale będzie promieniowała także na tych, których kochamy!

 

Jak to robić, od czego zaczniemy? 

Trzeba trochę zainwestować w siebie - kilka propozycji do skorzystania:

 

  1. Spojrzyj każdego dnia na wzór NOWEJ KOBIETY - rozpocznij dzień od oddania się Matce Bożej Trzykroć Przedziwnej!
  2. Poczytaj  dobrą książkę, wartościową prasę - skorzystaj z propozycji naszej Biblioteki...
  3. Przeżyj coś kształtującego poczucie piękna, weź udział w jednym z proponowanych terminów cyklu "Być kobietą dzisiaj" 
  4. Porozmawiaj z przyjaciółką, może skorzystaj z warsztatów rękodzieła, pójdź na spacer
  5. Rozpocznij wspólnie z nami nowy projekt dla kobiet : "9 Kroków... do zdobycia wewnętrznej równowagi"
  6. Poświęcić odrobinę czasu na "duchowe SPA"...  i wejdź na kilka minut do Jezusa i Maryi - czekają zawsze w najbliższym kościele, kaplicy... - zapraszamy do sanktuariów szensztackich, może znajdują się w pobliżu... 

 

Kochane Przyjaciółki, pozwolę sobie tak się do Was zwracać -

zapraszam serdecznie do wspólnego kształtowania naszego e-saloniku. Piszcie na tematy dla Was ważne, dzielcie się swoim doświadczeniem, trudem, pięknem - wszystkim co spotykacie na drodze własnego rozwoju do pełni kobiecości.

Będziemy  tutaj przedstawiały Wasze propozycję, wskazywały także oferty, projekty dla kobiet, które znajdujemy w Ruchu Szensztackim, które współtworzymy dla Was, aby zgodnie z charyzmatem naszego Instytutu "być jak Maryja" i do tego ideału prowadzić innych.

 

Pozdrawiam, zapraszam do korespondencji  - s. M.Kamila Skorupka

e-mail: s.Kamila @szensztat.pl

-------------------------------------------------------

  

 


« Wstecz
美国论文ESSAY代写
top private colleges