Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

SKRZYNKA INTENCJI

                           Panie wysłuchaj modlitwę moją,
                           a wołanie moje niech do Ciebie przyjdzie!

                                                                                                        Ps 102, 2


Jeżeli potrzebujesz modlitwy, wsparcia, nie potrafisz sam prosić Boga, wierzysz w moc modlitwy adoracyjnej - napisz, będziemy prosiły Jezusa Eucharystycznego w Twojej intencji - Siostry Wieczystej Adoracji NS.

 

Przekazane nam intencje włączamy, w trwającą dzień i noc, modlitwę adoracyjną przed Najświętszym Sakramentem w Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej w Otwocku-Świdrze. Jeżeli chcesz, zawsze możesz tu przyjechać i modlić się z nami!  W Sanktuarium codziennie trwa adoracja Najświętszego Sakramentu w godzinach: od 8.00 do 18.00. ​SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

                                                              

Tutaj napisz swoją intencje. Jeżeli napiszesz swój adres, odpiszemy do Ciebie:
Imię i Nazwisko
Telefon
Email
Treść« Wstecz
美国论文ESSAY代写
top private colleges