Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

BUDUJMY RAZEM

 

Nasza wspólnota Sióstr Maryi w Polsce podejmuje szereg działań ewangelizacyjnych i apostolskich. Ale Opatrzność Boża stawia przed nami też inne zadania. Czasem trzeba budować! 

 

Jesteśmy kustoszkami Sanktuarium Przymierza na Górze Chełmskiej. 1 czerwca 1991 roku przybył tam, aby poświęcić sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej św. Jan Paweł II, największy Pielgrzym Świata.

 

 

                                             

Teraz na Górę pielgrzymują jego śladem tysiące pielgrzymów i turystów. Pragniemy zapewnić wszystkim, godne i piękne warunki odpoczynku, modlitwy i pogłębienia kontaktu z bogatą tradycją i niepowtarzalnym urokiem tego świętego miejsca. Początki zostały już zrobione, zagospodarowane jest najbliższe otoczenie Sanktuarium.

 

27 września 2014 r. rozpoczęłyśmy budowę Centrum Pielgrzymkowo-Turystycznego, którego głównym patronem pragniemy uczynić św. Jana Pawła II. 

 

 

Bardzo prosimy o pomoc w tym przedsięwzięciu.

Nr  konta SANKTUARIUM PRZYMIERZA: 87124036531111000041898550

na które można złożyć dar materialny na budowę na Górze Chełmskiej.

 

 

Pełną, bieżącą informację na temat budowy centrum i możliwości, także materialnego wsparcia, prezentujemy na nowej stronie:

 

 

 

 

Dziękując za wszelką pomoc, zapraszamy na "piękną Górę Chełmską", jak o tym miejscu powiedział po poświęceniu Sanktuarium 1 czerwca 1991 roku Jan Paweł II.

 

Siostry Maryi

 

 

 

 

 

 


« Wstecz
美国论文ESSAY代写
top private colleges