Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Biblioteka

NowennyModlitwa za kapłanów. Nowenna z Ojcem Kentenichem

Peter Wolf
Tytuł oryginału: "Für Priester beten. Novene mit Pater Kentenich"

 

Sekretariat Ojca Józefa Kentenicha

Berg Schönstatt 2010

 

"O. Kentenich często zapraszał do modlitwy za kapłanów. Był pewny, ze jego matka wiele modliła się za niego. Przypominał mu o tym nie tylko piękny krzyż, który mu ofiarowała na jego prymicje. (...)

Wraz z ogłoszeniem Roku Kapłaństwa nasz Ojciec Święty Benedykt XVI połączył zaproszenie do modlitwy za kapłanów i o powołania kapłańskie. Ta nowenna jaest taką motywująca propozycją, która łączy wypowiedzi Ojca Kentenicha ukazujace misje kapłańską z zaproszeniem do modlitwy w ich intencji Nowenna ta jest pomoca w konkretyzowaniu naszej modlitwy za kapłanów"  (Zaproszenie, ks. Peter Wolf).

« Wstecz
美国论文ESSAY代写
top private colleges