Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Biblioteka

NowennyDziewięć dni z Józefem Englingiem

Alexander Menningen
Sekretariat Józefa Englinga

Olsztyn 2009

 

"Nowenna odprawiana w duchu Józefa Englinga może być dla ciebie nie tylko czasem gorliwej modlitwy w określonych intencjach, ale także okazją do pogłębionej refleksji nad własnym życiem religijnym i społecznym, nad realizacją otrzymanego od Boga powołania i nad możliwościami dawania świadectwa o Bogu. Ułatwi ona także zawierzenie swojego codziennego życia Najświętszej Maryi Pannie Królowej Apostołów i Matce Trzykroć Przedziwnej." /Z Wprowadzenia/

 

Opracowanie zawiera oprócz nowenny także krótką historię życia Sł. Bożego Józefa Englinga, którego proces beatyfikacyjny po długim okresie przerwy (pierwszy etap był rozpoczęty już w 1952 roku), został wznowiony w 2000 roku przez Księży Pallotynów przy współpracy Ojców Szensztackich. 22 września 2008 roku akta procesu zostały przekazane do Rzymu do Kongregacji Spraw Kanonizacyjnych z prośbą, aby rozpocząć drugi etap, tzw. proces apostolski.

« Wstecz
custom writing
美国论文ESSAY代写