Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Biblioteka

Inne pozycjeŻyczenia nitką haftowane .................................

s. Maria Michaela Błachut
 

 

 

Wydawnictwo JEDNOŚĆ, Kielce 2009

Pozycja wyrosła z radości tworzenia przez s. Michaelę Błachut „małych rzeczy”, o których pisze we wstępie: „Mała rzecz, wykonana z miłością i pasją jest zawsze piękna i równie ważna, jak wielkie dzieło”., o kt

 

W książce znajdujemy proste opisy i instrukcje wykonywania-wyszywania kart okolicznościowych, świątecznych, imieninowych. Głównym celem proponowanych prac jest rozwijanie uzdolnień i rozbudzanie zainteresowań zarówno dzieci jak i osób starszych. Twórcza praca jest świetnym środkiem wychowawczym, ale także formą wspólnego spędzania czasu w rodzinie.

 

Książka jest także pomocą metodyczną w prowadzonych przez siostrę Michaelę warsztatach rękodzieła.

Więcej:  Warsztaty rękodzieła

« Wstecz
美国论文ESSAY代写
top private colleges