Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Biblioteka

NowennyIdę do Ojca Kentenicha. Od dzieci dla dzieci

E. Kotzle
DZIEWIĘĆ DNI Z OJCEM JÓZEFEM KENTENICHEM. 

 

Sekretariat Ojca Józefa Kentenicha

Berg Schönstatt

 

"Bywa, że czasem jesteście smutni, przytłaczają was troski, odbierając wszelką radość. Przyczyn może być wiele: wymagania w szkole, problemy w waszej rodzinie, nieporozumienia z przyjaciółmi, choroba czy też inne trudności. (...)

 

Ojciec Kentenich, jako młody ksiądz, był odpowiedzialny za wielu chłopców. Nie zaznał spokoju, zanim ich nie oddał pod opiekę Matki Bożej. Wiedział bowiem z własnego doświadczenia, że tylko wtedy wszystko ułoży się dobrze, gdy będą do Niej należeli.

 

Jeśli i ty zechcesz zwrócić się do niego ze swoimi poważnymi, ale też i drobnymi sprawami, ojciec Kentenich weźmie cię za rękę i poprowadzi do Matki Bożej. A Ona na pewno ci pomoże, ponieważ chce twojego dobra"  /ze Wstępu/.

« Wstecz
custom writing
美国论文ESSAY代写