Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Biblioteka

NowennyMłodzież na drodze do Boga z Ojcem Kentenichem

E. Kotzle
NOWENNA DLA MŁODZIEŻY

 

Sekretariat Ojca J. Kentenicha 2004

Berg Schönstatt

 

"Każdy z nas, napotykając na trudności, szuka rady i pomocy. W niektórych sytuacjach ludzkie wsparcie nie wystarcza: potrzebujemy pomocy Boga. Możemy się zwrócić bezpośrednio do Niego lub skorzystać z pośrednictwa tych, o których wiemy, że Bóg ich wysłucha. Nazywamy ich świętymi, gdyż z miłości oddali się na służbę Bogu i ludziom. Jesteśmy również przekonani o tym, że dzieło swojego życia kontynuują po śmierci z nieba.

Takim człowiekiem był ojciec Józef Kentenich. Całe jego życie przepojone było miłością do Boga i potęgą wiary. Był dla wielu ojcem, przyjacielem i doradcą" (z Wprowadzenia).

 

Zachęcamy do "korzystania" z pośrednictwa o. Kentenicha, jego przyjaźń z młodzieżą została sprawdzona przez lata jego  pracy wychowawczej w seminarium i Ruchu Apostolskim.

« Wstecz
custom writing
美国论文ESSAY代写